Marek Głowacki

Malarstwem zajmuję się amatorsko od lat 90-tych. Stosuję technikę olejną, akrylową i pastelową a także maluję na szkle. Ulubionymi tematami w moich pracach są przestrzenie krajobrazowe z architekturą, portrety i abstrakcje.
Należę do Dolnośląskiego Stowarzyszenia artystów plastyków a także do lokalnej grupy artystycznej Pi -art.